Cariere

De ce Softex Company?

Dacă ești o persoană care excelează în munca pe care o face, căreia îi place sa lucreze în echipă și care trăiește pentru a rezolva probleme - aici e locul tău. În Softex ideile, experiențele și valorile tale contează! Aici, vei fi parte dintr-o companie care oferă servicii și produse pentru companii de primă clasă și care recunoaște și răsplătește contribuțiile aduse de tine. Căutăm oameni talentați și dornici de a se alătura unei echipe puternice, implicată în diversele proiecte pe care le dezvoltă.Ce îți oferim? Îți garantăm un mediu de lucru prietenos, o echipă tânără dar cu experiență, și de ce nu, câțiva prieteni. Vino alături de noi.

Verifică lista de job-uri disponibile și aplică acum pentru șansa ta de a te alătura echipei Softex.

Php web developer

Responsabilități

  • Furnizarea de proiectare și elaborarea de software pentru aplicații, inclusiv design și dezvoltare de functionalitati noi, întreținerea celor existente și rezolvarea de erori;

  • Raportați managerului de livrare / managerului de proiect;

  • Colaborați cu dezvoltatorii de vârf, identificând problemele și recomandând soluții pentru a răspunde cerințelor proiectului.

Competențe cerute

  • Cel puțin 3 ani de experiență continuă și practică de dezvoltare web;

  • Cunoștințe avansate și experiență cu PHP (Cake framework), HTML, JavaScript, JQuery, MySql;

  • Avantaje: cunoștințe Android și iOS;

  • Înțelegerea corectă a modelelor de design software și a celor mai bune practici;

  • Trebuie să aibă cunoștințe bune în proiectarea bazelor de date, analiza accesului la date și optimizarea bazelor de date large în MySql;

  • Abilitatea de a înțelege ciclul de viață al unui proiect, inclusiv specificarea cerințelor, analiza software-ului și proiectarea, dezvoltarea și întreținerea;

  • Abilitați de lucru în echipă;

  • Persoana responsabilă și organizată;

  • Abilitatea și voința puternică de a învăța și de a se adapta rapid noilor concepte de programare;

  • Rezident (sau dispus să se mute la) Cluj.

Beneficii

  • Posibilitatea de a vă îmbunătăți abilitățile tehnice prin învățarea și experimentarea cu noi tehnologii;

  • Salariu competitiv;

  • Un program flexibil.

Intră în echipă

Ne-ar plăcea să fiți următoarea generație a organizației noastre - o organizație care dezvoltă noi tehnologii, împinge granițele Digitalului și modelează modul în care trăim viețile noastre.

Considerați o experiență digitală uimitoare? Intrați în legătură cu noi.

Nume

Mesaj

Prin trimiterea acestei aplicații la Softex sunteți de acord cu termenii
în declarația noastră de confidențialitate.